Joukkueyhteydet
Joukkue Nimi Yhteys
Naiset 3 Joukkueenjohtaja Huitula Petra @: petra.huitula@hotmail.fi
tel:0503737510
P19 Blue (-04-05) Joukkueenjohtaja Kantola Henna @: hkantola@hotmail.com
tel:0400-545605
P17&P16 (-06-07) Joukkueenjohtaja Puustinen Tiia @: tiia@puustinen.net
tel:0503679884
P15&P14 (-08-09) Joukkueenjohtaja Ahoranta Maria @: maria.ahoranta@pirkkalanpirkat.fi
tel:0407222455
P13 Blue&White (-10) Joukkueenjohtaja Tiira Minna @: minna.tiira@gmail.com
tel:0405859383
P11 White (-12) Joukkueenjohtaja Puntanen Ville @: ville.puntanen@protonmail.com
tel:0503859904
P11 Blue (-12) Joukkueenjohtaja Kiviniemi Elina @: elina-hanna@hotmail.com
tel:0407617475
P10 (-13) Joukkueenjohtaja Punta Tuomas @: tuomas.punta@gmail.com
tel:0504871446
P9 (-14) Joukkueenjohtaja Ollila Terhi @: Ollilath@gmail.com
tel:0445427554
P8 Blue&White (-15) Joukkueenjohtaja Haapanen Asta @: haapasta@gmail.com
tel:0503872062
P8 Blue&White (-15) Joukkueenjohtaja Rouhiainen Saara @: rouhiainen.saara@gmail.com
tel:0443556452
P7 (-16) Joukkueenjohtaja Putkonen Mervi @: mervimputkonen@gmail.com
tel:0509107132
T21 (-02-06) Joukkueenjohtaja Hirsimäki Olli @: o.hirsimaki@gmail.com
tel:0407773629
T21 (-02-06) Joukkueenjohtaja Myllymäki Päivi @: paivi.myllymaki@pirkkalanpirkat.fi
tel:0400-910769
T21 (-02-06) Joukkueenjohtaja Vehkasaari Tiina @: tiina.vehkasaari@pirkkalanpirkat.fi
tel:0451306133
T16-14 (-07-10) Joukkueenjohtaja Hirsimäki Olli @: o.hirsimaki@gmail.com
tel:0407773629
T16-14 (-07-10) Joukkueenjohtaja Myllymäki Päivi @: paivi.myllymaki@pirkkalanpirkat.fi
tel:0400-910769
T12 (-11-13) Joukkueenjohtaja Toiva Noora @: n.toiva@outlook.com
tel:045 3493386
Miehet edustus Joukkueenjohtaja Salo Juha @: juha.salo@pirkkalanpirkat.fi
tel:050 3710 716
Naiset edustus Joukkueenjohtaja Vehkasaari Tiina @: tiina.vehkasaari@pirkkalanpirkat.fi
tel:0451306133
Nuljun Sisu Joukkueenjohtaja Kontkanen Teemu @: teemu.kontkanen@hotmail.com
tel:0405772263
Salibandy
«  Tammikuu   »
Kategoriat