Joukkueyhteydet
Joukkue Nimi Yhteys
C1 Joukkueenjohtaja Salminen Riitta @: riitta.salminen@elisanet.fi
tel:040-5885 989
C1 Joukkueenjohtaja Vehkasaari Tiina @: tiina.vehkasaari@pirkkalanpirkat.fi
tel:045-1306133
D1 Joukkueenjohtaja Kuningas Kati @: kati.kuningas@pirkkalanpirkat.fi
tel:
D2 Joukkueenjohtaja Karjaluoto Miikka @: miikkakarjaluoto@gmail.com
tel:0405830385
E1 Joukkueenjohtaja Öljymäki Elina @: elina.oljymaki@pirkkalanpirkat.fi
tel:
E2 Blue Joukkueenjohtaja Ahoranta Maria @: maria.ahoranta@pirkkalanpirkat.fi
tel:0407222455
F1 Blue&White Joukkueenjohtaja Tiira Minna @: minna.tiira@pirkkalanpirkat.fi
tel:040-5859383
F1 harraste Joukkueenjohtaja Rintamäki Satu tel:0407005210
F2 white Joukkueenjohtaja Tammi Pasi @: pmtammi@gmail.com
tel:0449806585
G1 White Joukkueenjohtaja Puntanen Ville @: ville.puntanen@protonmail.com
tel:
Prague Games 2019 Joukkueenjohtaja Salminen Riitta @: riitta.salminen@elisanet.fi
tel:040-5885 989
A-tytöt Joukkueenjohtaja Tiilikainen Jyrki @: jyrki.tiilikainen@elisanet.fi
tel:040-5355685
DE-tytöt Joukkueenjohtaja Myllymäki Päivi @: paivi.myllymaki@pirkkalanpirkat.fi
tel:0400-910769
Miehet edustus Joukkueenjohtaja Airola Iiro-Pekka @: ip.airola@gmail.com
tel:
Miehet edustus Joukkueenjohtaja Salo Juha @: juha.salo@pirkkalanpirkat.fi
tel:
Naiset edustus Joukkueenjohtaja Viteli Timo @: timo.viteli@gmail.com
tel:041503 6080
Salibandy
«  Elokuu   »
Kategoriat