Joukkueyhteydet
Joukkue Nimi Yhteys
Naiset 3 Joukkueenjohtaja Huitula Petra @: petra.huitula@hotmail.fi
tel:0503737510
P17&P16 (-06-07) Joukkueenjohtaja Kuningas Kati @: kati.kuningas@pirkkalanpirkat.fi
tel:
P17&P16 (-06-07) Joukkueenjohtaja Puustinen Tiia @: tiia@puustinen.net
tel:
P15&P14 (-08-09) Joukkueenjohtaja Ahoranta Maria @: maria.ahoranta@pirkkalanpirkat.fi
tel:0407222455
P13 Blue&White (-10) Joukkueenjohtaja Tiira Minna @: minna.tiira@gmail.com
tel:0405859383
P11 White (-12) Joukkueenjohtaja Puntanen Ville @: ville.puntanen@protonmail.com
tel:0503859904
P10 (-13) Joukkueenjohtaja Punta Tuomas @: tuomas.punta@gmail.com
tel:0504871446
P9 (-14) Blue Joukkueenjohtaja Eklund Niina @: eklund.niina@gmail.com
tel:0452625225
P8 Blue&White (-15) Joukkueenjohtaja Haapanen Asta @: haapasta@gmail.com
tel:0503872062
P8 Blue&White (-15) Joukkueenjohtaja Rouhiainen Saara @: rouhiainen.saara@gmail.com
tel:0443556452
T21 (-02-06) Joukkueenjohtaja Hirsimäki Olli @: o.hirsimaki@gmail.com
tel:0407773629
T21 (-02-06) Joukkueenjohtaja Myllymäki Päivi @: paivi.myllymaki@pirkkalanpirkat.fi
tel:0400-910769
T21 (-02-06) Joukkueenjohtaja Vehkasaari Tiina @: tiina.vehkasaari@pirkkalanpirkat.fi
tel:0451306133
T16-14 (-07-10) Joukkueenjohtaja Hirsimäki Olli @: o.hirsimaki@gmail.com
tel:0407773629
T16-14 (-07-10) Joukkueenjohtaja Myllymäki Päivi @: paivi.myllymaki@pirkkalanpirkat.fi
tel:0400-910769
T12 (-11-12) Joukkueenjohtaja Toiva Noora @: n.toiva@outlook.com
tel:045 3493386
Miehet edustus Joukkueenjohtaja Salo Juha @: juha.salo@pirkkalanpirkat.fi
tel:050 3710 716
Naiset edustus Joukkueenjohtaja Vehkasaari Tiina @: tiina.vehkasaari@pirkkalanpirkat.fi
tel:0451306133
Salibandy
«  Syyskuu   »
Kategoriat