Joukkueyhteydet
Joukkue Nimi Yhteys
Naiset 3 Joukkueenjohtaja Saari Henna @: henna.saari@live.fi
tel:045-1131652
B-pojat Blue 03-04 Joukkueenjohtaja Kantola Henna @: hkantola@hotmail.com
tel:0400-545605
B-pojat Blue 03-04 Joukkueenjohtaja Vehkasaari Tiina @: tiina.vehkasaari@pirkkalanpirkat.fi
tel:0451306133
C2-pojat 06 Joukkueenjohtaja Kuningas Kati @: kati.kuningas@pirkkalanpirkat.fi
tel:
C1-pojat 05 Joukkueenjohtaja Lehikoinen Kati @: kati.lehikoinen2@gmail.com
tel:0503530727
D1-pojat 07 Joukkueenjohtaja Karjaluoto Miikka @: miikkakarjaluoto@gmail.com
tel:0405830385
D2-pojat 08 Joukkueenjohtaja Öljymäki Elina @: elina.oljymaki@gmail.com
tel:0405631541
E1 blue 09 Joukkueenjohtaja Ahoranta Maria @: maria.ahoranta@pirkkalanpirkat.fi
tel:0407222455
E2 blue&white 10 Joukkueenjohtaja Tiira Minna @: minna.tiira@pirkkalanpirkat.fi
tel:040-5859383
F2 blue 12 Joukkueenjohtaja Kiviniemi Elina @: elina-hanna@hotmail.com
tel:040 7617475
DE-tytöt Joukkueenjohtaja Myllymäki Päivi @: paivi.myllymaki@pirkkalanpirkat.fi
tel:0400-910769
F-tytöt Joukkueenjohtaja Lähteenmäki Mira @: mira.lahteenmaki1@gmail.com
tel:0405772302
Miehet edustus Joukkueenjohtaja Salo Juha @: juha.salo@pirkkalanpirkat.fi
tel:050 3710 716
Salibandy
«  Heinäkuu   »
Kategoriat