Seuran toimihenkilöt
Puheenjohtaja Kaila Kristiina kristiina.kaila@gmail.com 050 594 41 74
Toiminnanjohtaja Kuhlman Niina niina.kuhlman@pirkkalanpirkat.fi 0408328437
Valmennuspäällikkö Valkeejärvi Toni toni.valkeejarvi@pirkkalanpirkat.fi 0401471701
Puheenjohtaja Salminen Mika mika.salminen@pirkkalanpirkat.fi 040-7309667
Rahastonhoitaja Mäki-Turja Pia pia.maki-turja@pirkkalanpirkat.fi
Valmennuspäällikkö Valkeejärvi Toni toni.valkeejarvi@pirkkalanpirkat.fi 0401471701
Jaoston jäsen Ahoranta Maria maria.ahoranta@pirkkalanpirkat.fi 0407222455
Jaoston jäsen Kivioja Mikko mikko.kivioja@pirkkalanpirkat.fi 040 093 4451
Jaoston jäsen Myllymäki Jukka jukka.myllymaki@pirkkalanpirkat.fi 0400-437440
Jaoston jäsen Salo Juha juha.salo@pirkkalanpirkat.fi 050 3710 716
Pirkkalan Pirkat
«  Joulukuu   »
Kategoriat