Joukkueyhteydet
Joukkue Nimi Yhteys
D-pojat Joukkueenjohtaja Kumpula Anne @: anne.k.kumpula@gmail.com
tel:0400790270
E-pojat Joukkueenjohtaja Tihinen Tuomas @: tuomas.tihinen@gmail.com
tel:0407444967
F-pojat Joukkueenjohtaja Ojainmaa Virpi @: virpi.ojainmaa@hotmail.com
tel:0407501301
D-tytöt Joukkueenjohtaja Myllymaa Hanna @: hanna.myllymaa@pirkkalanpirkat.fi
tel:050 3050321
E-tytöt Joukkueenjohtaja Jämsen Elina @: elina.jamsen@gmail.com
tel:0405656122
F-tytöt Joukkueenjohtaja Ojainmaa Virpi @: virpi.ojainmaa@hotmail.com
tel:0407501301
Naiset edustus Joukkueenjohtaja Myllymaa Hanna @: hanna.myllymaa@pirkkalanpirkat.fi
tel:050 3050321
Miehet Joukkueenjohtaja Hietalahti Lauri @: lauri.hietalahti@tuni.fi
tel:050-3286131
Naiset A-sarja Joukkueenjohtaja Myllymaa Hanna @: hanna.myllymaa@pirkkalanpirkat.fi
tel:050 3050321
Harraste Joukkueenjohtaja Mäki-Turja Ilari @: ilari.makiturja@gmail.com
tel:0400624815
Harraste edistyneet Joukkueenjohtaja Kuusinen Ulla-Mari @: ullamari.kuusinen@gmail.com
tel:0505735235
Tekniikkakoulu Joukkueenjohtaja Haapakoski Tero @: tjhaapakoski@gmail.com
tel:040 5062820
perhelentis Joukkueenjohtaja Kuusinen Ulla-Mari @: ullamari.kuusinen@gmail.com
tel:0505735235
Lentopallo
«  Syyskuu   »
Kategoriat