Joukkueyhteydet
Joukkue Nimi Yhteys
F-pojat Valmentaja Tihinen Tuomas @: tuomas.tihinen@gmail.com
tel:0407444967
E-pojat Valmentaja Salovaara Tapani @: tapani.salovaara@gmail.com
tel:0503444777
D-pojat Blue Valmentaja Haapakoski Tero @: tjhaapakoski@gmail.com
tel:040 5062820
D-pojat White Valmentaja Järvinen Jani @: jani.m.jarvinen@gmail.com
tel:0452796796
C-pojat Valmentaja Haapakoski Tero @: tjhaapakoski@gmail.com
tel:040 5062820
E-tytöt Valmentaja Myllymaa Riku tel:0443289787
F-tytöt Valmentaja Tihinen Tuomas @: tuomas.tihinen@gmail.com
tel:0407444967
D-tytöt Blue Valmentaja Kemppi Heidi @: kemppiheidi013@gmail.com
tel:0505306496
D-tytöt White Valmentaja Virtanen Tuomas @: tuomas.a.virtanen@gmail.com
tel:040-7030203
C-tytöt Valmentaja Karjalainen Vesa @: vesa.karjalainen@gmail.com
tel:0400380181
B-tytöt Vastuuvalmentaja Haapakoski Tero @: tjhaapakoski@gmail.com
tel:040 5062820
Miehet peli Valmentaja Hietalahti Lauri @: lauri.hietalahti@tamk.fi
tel:050-3286131
Naiset A-sarja Valmentaja Myllymaa Hanna @: hanna.myllymaa@pirkkalanpirkat.fi
tel:050 3050321
Naiset B-sarja Valmentaja Kankaanpää Daniela @: dkankaanpaa@gmail.com
tel:0509119010
Harrastevuoro Valmentaja Mäki-Turja Ilari @: ilari.makiturja@gmail.com
tel:0400624815
Edistyneemmät harraste Valmentaja Kuusinen Ulla-Mari @: ullamari.kuusinen@gmail.com
tel:0505735235
Tekniikkakoulu Valmentaja Haapakoski Tero @: tjhaapakoski@gmail.com
tel:040 5062820
Perhelentis Valmentaja Myllymaa Riku tel:0443289787
Lentopallo
Kategoriat